Arrangementer

*Endringer i tid/sted kan forekomme*

30. aug 2019 18:00 Åpning av LIAF-utstillingen

30. aug 2019 22:00 Performance – Talluz

30. aug 2019 22:30 Åpningsfest – Andrrey

31. aug 2019 10:00 Høytlesning – Tricia Middleton

31. aug 2019 11:00 Samtaler – Kunstnere og kuratorer

31. aug 2019 12:00 Performance – João Pedro Vale & Nuno Alexandre Ferreira

31. aug 2019 15:00 Kinopremiere – Trygve Luktvasslimo

31. aug 2019 17:00 Performance – Talluz

31. aug 2019 18:00 Performance – João Pedro Vale og Nuno Alexandre Ferreira

31. aug 2019 20:00 Skulpturelt inngrep – Devil’s Apron

31. aug 2019 20:18 DJ-sett og fest – PLO Man & Hashman Deejay

31. aug 2019 21:30 Konsert – Emmanuel Holterbach fremfører Éliane Radigue

5. sep 2019 19:00 Filmprogram #1 – kuratert av HÆRK med Erik Martinson

7. sep 2019 19:00 Kollektiv lytting – Signe Lidén med Arjen Mulder

7. sep 2019 20:00 Performance – Signe Lidén

7. sep 2019 21:00 Konsert – Greg Fox

12. sep 2019 19:00 Filmprogram #2 – kuratert av HÆRK med Erik Martinson

14. sep 2019 12:00 Workshop – Martha Todd

14. sep 2019 19:00 Statistikklesning av frivillige

14. sep 2019 19:30 Foredrag – Toril Johannessen & Kajsa Møllersen

14. sep 2019 21:00 Performance – Paola Torres Núñez del Prado

14. sep 2019 21:30 Videovisning – Laurie Spiegel

14. sep 2019 22:00 Konsert– Elatu Nessa

19. sep 2019 14:00 Tangmedaljen Workshop #1 – Signe Johannessen

19. sep 2019 19:00 Filmprogram #3 – kuratert av HÆRK med Erik Martinson

20. sep 2019 14:00 Tangmedaljen Workshop #2 – Signe Johannessen

20. sep 2019 16:00 Tangkongressen – Registrering og info

20. sep 2019 18:00 Tangkongressen – Foredrag med Prof. Cecilia Åsberg

20. sep 2019 19:30 Skulpturelt inngrep del II – Devil’s Apron

21. sep 2019 10:00 Tangkongressen – Foredrag med Astrida Neimanis

21. sep 2019 11:30 Tangkongressen – Performanceforedrag med Sabine Popp

21. sep 2019 13:00 Tangmedaljen – Seremoni og utdeling

21. sep 2019 14:00 Tangkongressen – Paneldiskusjon «Kelp Connections»

21. sep 2019 15:30 Tangkongressen – Åpne atelierer

21. sep 2019 19:00 Tangkongressen – Åpne atelierer

21. sep 2019 20:00 Tangkongressen – Bålkveld

22. sep 2019 10:00 Tangkongressen – Sea Ceremony

22. sep 2019 10:30 Tangkongressen – Nettverksdiskusjon

26. sep 2019 19:00 Filmprogram #4 – kuratert av HÆRK med Erik Martinson

28. sep 2019 12:00 Paneldiskusjon – Lokal respons til rapport om klimaforandringer

28. sep 2019 15:00 Premierevisning – Camilla Figenschou

28. sep 2019 19:00 Audiovisuell Performance – The Informals / Неформалы